Зарегистрировать свою компанию в ТОП9 | Спешите вступить в TOP9Club
Каталог ТОП9 — Вернуться к результатам поиска

Ми прагнемо прийти до кожного українського міста, аби кожна родина отримала можливість купувати тільки найкраще. Таку нагоду отримають всі українці в найближчому майбутньому, про що свідчать темпи нашого розвитку. "Велика Кишеня" - одна з найбільших мереж роздрібної торгівлі в Україні, що динамічно розвивається.

Наразі в містах нашої країни розташовано 45 магазинів мережі  "Велика Кишеня". Наступного року в різних містах країни відкриються біля десяти нових маркетів. Про швидкість нашого розвитку свідчать цифри: перший супермаркет "Велика Кишеня" відкрився у квітні 2000 року в Києві. В 2002-2004 рр. в українській столиці з`явились 10 нових магазинів "Велика Кишеня". Ще по одній "Великій Кишені" отримали мешканці Харкова та Обухова. В 2005 р. "Велика Кишеня" охопила регіони країни, відкривши 8 супермаркетів і 2 гіпермаркета. Рік потому до них додались ще 10 магазинів - 6 супермаркетів і 4 гіпермаркета.

В 2007 році "Велика Кишеня" почала працювати ще в 8 містах України: супермаркети відкрились у Запоріжжі, Краснодоні та Южноукраїнську, супер- і гіпермаркети "Велика Кишеня" з`явились у Харкові, Чернівцях, Рівному та Полтаві. Сукупні торговельні площі мережі досягли приблизно 120 тис. кв. м.

Основные виды деятельности:

"Велика Кишеня" - одна з найбільших мереж роздрібної торгівлі в Україні, що динамічно розвивається.